Stylová bezdrátová klávesnice HP K5510, H4J89AA, Link-5

 
  • 1 z 3
 

Bezdrátová klávesnice HP K5510 zaujme moderním a ultratenkým provedením s nízkoprofilovými klávesami. Vypadá skvěle a používá se ještě lépe. Barva stříbrno - bílá.

Dostupnost Momentálně nedostupné
449 Kč / ks
Kód produktu H4J89AA
Značka Hewlett-Packard
Webová stránka značky www8.hp.com/cz/cs/home.html
Kategorie Klávesnice a myši
Záruka 2 roky(nové)
 
Bezdrátová klávesnice HP K5510 je špičkové moderní zařízení, které díky svému stylovému a ultratenkému provedení posouvá běžné klávesnice na zcela novou úroveň. Jak funguje? Ještě lépe než vypadá. Vynikající funkce v kombinaci s vysokým komfortem a příjemností na dotek. Při psaní si budete připadat jako ve snu.

Osvoboďte se od kabelů
Připojte klávesnici bezdrátově přes miniaturní USB přijímač pracující na frekvenci 2,4 GHz. Tato technologie umožňuje použití klávesnice až na vzdálenost 10 metrů.

Dopřejte svým rukám pohodlí
Klávesnici lze nastavit do dvou poloh. Jednoduše si vyberte tu, která vyhovuje vašemu způsobu práce. Funkční klávesy navíc zrychlí vybrané operace či spouštění programů a pomohou tak k vyšší produktivitě.

Připojte až 5 bezdrátových zařízení
USB přijímač je kompatibilní s HP Link-5 zařízeními. Umožní tak připojit až 5 bezdrátových zařízení aniž by bylo nutné zabrat další USB porty na počítači. Po připojení klávesnice tak můžete ke stejnému přijímači připojit další až 4 zařízení. Vyberte si například z nabídky bezdrátových myší HP podporujících tuto technologii.

Brečíte v práci smíchy?
Pořiďte si stylovou klávesnici odolnou proti slzám i polití.
Klávesnice je konstruována pro zvýšenou odolnost proti polití tekutinou. Měla by tak odolat drobných nehodám. Přesto ale ponořit klávesnici do vody nebo ji polít agresivní či slazenou tekutinou není dobrý nápad.
 
Klávesnice nemá CZ/SK popisky (viz foto - SW)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.