Vážení zákazníci,

mimo standardního odvirování vaší počítačové techniky, jsme do našeho portfolia zařadili i odvirování (desinfekci) interiérů a klimatizace automobilu, interiérů veřejných prostor, firem a bytu OZONEM O3 (nesilnější známé desinfekční činidlo). Nepřijde nám etické využívat aktuální situace okolo COVID-19, a proto jsou naše ceny třetinové než u konkurence a pokrývají pouze náklady na personál a amortizaci vybavení.

Aktuálně nabízíme především desinfekci osobních a dodávkových automobilů.

Cena za standardní ošetření automobilu je 200Kč vč. DPH 21%

K desinfekci je nutné přistavit automobil na dobu přibližně 40minut. 20minut trvá proces čistění OZONEM a dalších 20minut je nutné nechat vozidlo vyvětrat. (OZON je pro lidský organizmus ve vysokých koncentracích škodlivý)

(pracovníkům IZS a Nemocnice SLANÝ  po předložení služebního průkazu službu poskytneme zcela ZDARMA)

Doporučujeme si do automobilu dát krabičku s klíči, peněženku, mobil, apod. a zvýšit množství desinfikovaných věci.

Ošetření prostor do 60m2 nabízíme za cenu 499,- vč. DPH

Ošetření prostor do 90m2 nabízíme za cenu 699,- vč. DPH

Ošetření prostor do 120m2 nabízíme za cenu 1199,- vč. DPH 

Pro objednání nás kontaktujte na telefonu +420 777 793 639 či emailu obchod@pxa.cz

 Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a vaze se na veškeré bakterie, viry a v neposlední řadě odstraňuje zápach. Ozon je nesilnějšíznámdesinfekčníčinidlo, používané laboratořemi, nemocnicemi, průmyslem a hotely.

V medicíně slouží ke sterilizaci nástrojů. Baktericidní účinky ozonu se někdy využívají k dezinfekci pitné vody namísto plynného chloru, chlornanů, chloraminu nebo oxidu chloričitého. Výhodou je, že i při malých dávkách inaktivuje parazitické prvoky a že oxiduje organické látky, aniž by docházelo k tvorbě karcinogenních látek.